Ваш кошик порожній

Мед з какао бобами

 

Унікальні медові суміші від Медика Ведмедика.

Про цілющі властивості та відмінні смакові якості меду відомо з давніх давен. Цей унікальний за своїм складом продукт завжди вважався найкращим для зміцнення імунітету, підтримання життєвих сил організму та чудовим лікувальним засобом як дорослих, так і дітей. Аналогів цьому продукту немає, саме тому мед не лише не  втратив своєї цінності в сучасному світі, але й спонукає його поціновувачів на посилення смакових та лікувальних властивостей меду.

Так, Медик Ведмедик на основі різних сортів меду та із додаванням таких продуктів як імбир, лимон, какао, кориця та інші створив унікальні медові суміші, які приємно смакують та посилюють цілющі властивості меду. Спробуйте чудові суміші Медика Ведмедика! Вони приємно здивують вас своїм неперевершеним смаком та тонким, незвичним ароматом!

Насолода смаком.

Такого поєднання ви ще не зустрічали! Цю суміш варто спробувати всім, хто небайдужий до натурального какао! По-перше, наш продукт набагато корисніший, тому що натуральний, по-друге, суміш чудово гармонує з будь-якою випічкою або просто з чаєм. І не забуваємо, що саме какао сприяє виробленню гормону щастя, а мед стимулює нашу мозкову діяльність. Разом – це вдала композиція для покращення настрою та мислення. Насолоджуйтесь!

інші Новини та рецепти: