Ваш кошик порожній

Приклади корпоративних подарунків

Подарункові набори до будь-якого свята

Кожному приємно отримувати привітання та частинку уваги. Медик Ведмедик пропонує зробити цей момент ще солодшим. Корпоративні подарункові набори з натуральним медом різних сортів, крем медом з сублімованими органічними ягодами, крафтовими джемами або карпатьским Іван-чаєм не залишать нікого байдужим.

Корпоративні подарунки клієнтам чи співробітникам

Ми повністю реалізовуємо ваш фірмовий стиль та наносимо лого на пакування.  У нас можливі різні види оформлення подарункового набору. Це може бути дерев’яна або картонна коробочка.  Кількість баночок з солодкими ласощами ви обираєте самостійно.

Смачні та стильні подарунки клієнтам чи колегам це легко.

Що входить в корпоративний подарунок?

Ми пропонуємо всі види меду, без домішок з власної пасіки. Ви можете придбати акацієвий мед, травневий, з різнотрав’я, гречаний, липовий, соняшниковий та лісовий мед.  Збір меду відбувається в екологічно чистому регіоні.

Також Медик Ведмедик виготовляє  унікальний та особливий продукт – крем мед з сублімованими ягодами за власними рецептами. Це поєднання різних сортів меду  з такими продуктами як імбир, лимон, полуниця, смородина, обліпиха, лайм, горіх чи органічна малина.

І ще в набір може входити і наш новий продукт - крафтові джеми «Панфрут Україна». Це ароматний та неповторний смак  свіжих відбірних місцевих органічних фруктів та ягід у поєднанні з травами та спеціями.

Готові замовити смачну коробочку для своїх колег, партнерів чи клієнтів?