Ваш кошик порожній

Подарункові крафтові набори

Подарункові крафтові набори

Подарункові крафтові набори з медом – відмінне рішення, яке допоможе справити чудове враження на адресата будь-якої статі і віку. Виготовляється нашою сімейною командою лімітованим тиражем.

Натуральний квітковий крем-мед з пасіки, збитий на спеціальному обладнанні з додавання ягід, горіхів та фруктів, які залишають незабутній смак. Мед збивається при низьких температурах, завдяки чому не втрачає свої корисні властивості, зате набуває нового, легкого і повітряного стану, немов ніжне медове суфле. Симпатичні баночки, наповнені чудовим ласощами найрідкісніших сортів, виглядають розкішно – мед в подарунковій упаковці можна з однаковим успіхом вручити батькам, начальнику, коханій дівчині або дитині.

Подарувати мед – означає побажати багатства, здоров'я і довголіття. Мед – потужній концентрат енергії, символ достатку и родючості, пристрасті и любові, теплоти і ніжності. Мед в подарунок – це оригінально, смачно і безумовно корисно, тому такий жест обов'язково буде гідно оцінений. Набір меду стане самим красномовним сувеніром, символом поваги, вдячності, любові.

Ми уважно ставимося до всіх запитів: великих и малих, бюджетних та преміальних.

Приклади подарунків