Ваш кошик порожній

Подарункові крафтові набори

120 грн

В набір Легкий входить 3 баночки солодкого меду по 50 г кожна.

Упаковка з нашим логотипом у формі «чемоданчика» вироблена з картону та оформлена ілюстраціями в медовому стилі. Подарунок в який Ви вклали частинку своєї любові – найкращий подарунок!

210 грн

Солодкі подарунки люблять усі. А коли вони до того ще й корисні, то це справжня цінність. Таким подарунком є справжній мед. Він поєднує у собі і користь і чудовий смак. Подарунковий набір з меду Ви можете піднести своїм колегам по роботі, партнерам по бізнесу чи співробітникам.

Подарунковий набір складається з 6 баночок меду, об’ємом по 50 грамів. Види меду Ви можете повністю обрати самостійно.

280 грн

Подарунковий набір Улюблений для справжніх цінителів цих корисних солодощів – меду. Він складається з 3 баночок меду по 250 г кожна.

210 грн

Подарунковий набір - Медове Асорті Новорічне містить в собі 6 баночеок по 50г з найкращими сортами меду або крем меду з сублімованими ягодами. Найсмачніший подарунок до Свят! 

650 грн

Подарунковий набір Глінтвейн  — це 3 великих (по 250г кожна) баночки з медом, баночка крем меду 50г, ложка для меду, спеції до глінтвейну та червоне вино, що запаковані в дерев’яному пеналу. До цього набору найкраще підійде наши медові суміши - лимон-імбирь та кориця-ваніль або звичайний мед з різнотрав’я. На кришці пеналу розміщен логотип "Медик Ведмедик", але є можливість вибрати з інших тематичних варіантів або, навіть, замовити з власним лого або малюнком.

220 грн

Подарунковий набір - Слайдер містить в собі 2 баночки по 250г з найкращими сортами меду або медових сумішей. Найсмачніший подарунок до Свят! 

750 грн

Подарунковий набір Медова Україна (Honey Ukraine) — це від 4 до 6 великих (по 250г кожна) баночки з медом, що запаковані у горизонтальному положенні в коробці з кришкою. Також ви можете вибрати замість 2 баночек з медом нашу фірмову медівку або органічний чай або смаколики від наших партнерів.

180 грн

Подарунковий набір Львівський маленький  — це молодший брат Львівського набора, але він мистить 3 баночки з медом по 50г кожна, що запаковані в чарівну коробку зі шпону, яку виготовляють львіські майстри. На кришці розміщен логотип "Медик Ведмедик", але є можливість вибрати з інших тематичних варіантів або, навіть, замовити з власним лого або малюнком. Солодкий та корисний подарунок з меду буде приємно отримати Вашим близьким та рідним, можете презентувати його своїм колегам чи партнерам по роботі.

380 грн

Подарунковий набір Львівський  — це 3 великих (по 250г кожна) баночки з медом, що запаковані в чарівну коробку зі шпону, яку виготовляють львіські майстри. На кришці розміщен логотип "Медик Ведмедик", але є можливість вибрати з інших тематичних варіантів або, навіть, замовити з власним лого або малюнком. Солодкий та корисний подарунок з меду буде приємно отримати Вашим близьким та рідним, можете презентувати його своїм колегам чи партнерам по роботі.

450 грн

Подарунковий набір Медове тріо  — це 3 великих (по 250г кожна) баночки з медом, що запаковані в дерев’яному пеналу. На кришці пеналу розміщен логотип "Медик Ведмедик", але є можливість вибрати з інших тематичних варіантів або, навіть, замовити з власним лого або малюнком. Солодкий та корисний подарунок з меду буде приємно отримати Вашим близьким та рідним, можете презентувати його своїм колегам чи партнерам по роботі.

550 грн

Подарунковий набір Медовий вулик (Bee Hive) — це 4 великих (по 250г кожна) баночки з медом, що запаковані в дерев’яному пеналу. Також ви можете вибрати замість 2 баночек з медом нашу фірмову медівку або органічний чай або смаколики від наших партнерів. На кришці пеналу розміщен логотип "Медик Ведмедик", але є можливість вибрати з інших тематичних варіантів або, навіть, замовити з власним лого або малюнком.

550 грн

Подарунковий набір Медові спогади (Honey memories) — це 4 великих (по 250г кожна) баночки з медом, що запаковані в високоякісну коробку з дерева та дизайнерського картону. Завдяки вам ми маємо натхнення створювати нові подарункі та впевненні, що вони гідні бути обраними для самих близьких та найдорожчих людей у світі.

600 грн

Подарунковий набір Різдвяний Глінтвейн  з медом (Christmas Honey Wine)  — це 2 великих (по 250г кожна) баночки з медом, спеції до глінтвейну та червоне вино, що запаковані в дерев’яному пеналу. До цього набору найкраще підійде наши медові суміши - лимон-імбирь та кориця-ваніль або звичайний мед з різнотрав’я. Завдяки вам ми маємо натхнення створювати нові подарункі та впевненні, що вони гідні бути обраними для самих близьких та найдорожчих людей у світі. На кришці пеналу розміщен логотип "Медик Ведмедик", але є можливість вибрати з інших тематичних варіантів або, навіть, замовити з власним лого або малюнком.

600 грн

Подарунковий набір Від щирого серця! (Prosecco with honey) — це 2 великих (по 250г кожна) баночки з медом, одна маленька баночка на 50г, пляшка просеко Canti та найсмачніший шоколад Meety, що запаковані в високоякісну коробку з дерева та дизайнерського картону. Завдяки вам ми маємо натхнення створювати нові подарункі та впевненні, що вони гідні бути обраними для самих близьких та найдорожчих людей у світі.

180 грн

Красивий, смачний та корисний корпоративний подарунок – це просто! Подарунковий набір Крафт святковий складається з 4 баночок меду, масою по 50 г кожна в крафтовой упаковці з святковим дизайном.

550 грн

Подарунковий набір Медові соти (Honey Comb) складається з 7 баночок кожна по 50 г меду. Види меду Ви можете повністю обрати самостійно.

Подарункові крафтові набори

Подарункові крафтові набори з медом – відмінне рішення, яке допоможе справити чудове враження на адресата будь-якої статі і віку. Виготовляється нашою сімейною командою лімітованим тиражем.

Натуральний квітковий крем-мед з пасіки, збитий на спеціальному обладнанні з додавання ягід, горіхів та фруктів, які залишають незабутній смак. Мед збивається при низьких температурах, завдяки чому не втрачає свої корисні властивості, зате набуває нового, легкого і повітряного стану, немов ніжне медове суфле. Симпатичні баночки, наповнені чудовим ласощами найрідкісніших сортів, виглядають розкішно – мед в подарунковій упаковці можна з однаковим успіхом вручити батькам, начальнику, коханій дівчині або дитині.

Подарувати мед – означає побажати багатства, здоров'я і довголіття. Мед – потужній концентрат енергії, символ достатку и родючості, пристрасті и любові, теплоти і ніжності. Мед в подарунок – це оригінально, смачно і безумовно корисно, тому такий жест обов'язково буде гідно оцінений. Набір меду стане самим красномовним сувеніром, символом поваги, вдячності, любові.

Ми уважно ставимося до всіх запитів: великих и малих, бюджетних та преміальних.

Приклади подарунків