Ваш кошик порожній

Подарункові крафтові набори

120 грн

В набір Легкий входить 3 баночки солодкого меду по 50 г кожна.

Упаковка з нашим логотипом у формі «чемоданчика» вироблена з картону та оформлена ілюстраціями в медовому стилі. Подарунок в який Ви вклали частинку своєї любові – найкращий подарунок!

230 грн

Подарунковий набір - Медове Асорті Новорічне містить в собі 6 баночеок по 50г з найкращими сортами меду або крем меду з сублімованими ягодами. Найсмачніший подарунок до Свят! 

700 грн

Подарунковий набір Глінтвейн  — це 3 великих (по 250г кожна) баночки з медом, баночка крем меду 50г, ложка для меду, спеції до глінтвейну та червоне вино, що запаковані в дерев’яному пеналу. До цього набору найкраще підійде наши медові суміши - лимон-імбирь та кориця-ваніль або звичайний мед з різнотрав’я. На кришці пеналу розміщен логотип "Медик Ведмедик", але є можливість вибрати з інших тематичних варіантів або, навіть, замовити з власним лого або малюнком.

220 грн

Подарунковий набір - Слайдер містить в собі 2 баночки по 250г з найкращими сортами меду або медових сумішей. Найсмачніший подарунок до Свят! 

800 грн

Подарунковий набір Медова Україна (Honey Ukraine) — це від 4 до 6 великих (по 250г кожна) баночки з медом, що запаковані у горизонтальному положенні в коробці з кришкою. Також ви можете вибрати замість 2 баночек з медом нашу фірмову медівку або органічний чай або смаколики від наших партнерів.

390 грн

Подарунковий набір Львівський  — це 3 великих (по 250г кожна) баночки з медом, що запаковані в чарівну коробку зі шпону, яку виготовляють львіські майстри. На кришці розміщен логотип "Медик Ведмедик", але є можливість вибрати з інших тематичних варіантів або, навіть, замовити з власним лого або малюнком. Солодкий та корисний подарунок з меду буде приємно отримати Вашим близьким та рідним, можете презентувати його своїм колегам чи партнерам по роботі.

480 грн

Подарунковий набір Медове тріо  — це 3 великих (по 250г кожна) баночки з медом, що запаковані в дерев’яному пеналу. На кришці пеналу розміщен логотип "Медик Ведмедик", але є можливість вибрати з інших тематичних варіантів або, навіть, замовити з власним лого або малюнком. Солодкий та корисний подарунок з меду буде приємно отримати Вашим близьким та рідним, можете презентувати його своїм колегам чи партнерам по роботі.

580 грн

Подарунковий набір Медовий вулик (Bee Hive) — це 4 великих (по 250г кожна) баночки з медом, що запаковані в дерев’яному пеналу. Також ви можете вибрати замість 2 баночек з медом нашу фірмову медівку або органічний чай або смаколики від наших партнерів. На кришці пеналу розміщен логотип "Медик Ведмедик", але є можливість вибрати з інших тематичних варіантів або, навіть, замовити з власним лого або малюнком.

590 грн

Подарунковий набір Медові спогади (Honey memories) — це 4 великих (по 250г кожна) баночки з медом, що запаковані в високоякісну коробку з дерева та дизайнерського картону. Завдяки вам ми маємо натхнення створювати нові подарункі та впевненні, що вони гідні бути обраними для самих близьких та найдорожчих людей у світі.

650 грн

Подарунковий набір Різдвяний Глінтвейн  з медом (Christmas Honey Wine)  — це 2 великих (по 250г кожна) баночки з медом, спеції до глінтвейну та червоне вино, що запаковані в дерев’яному пеналу. До цього набору найкраще підійде наши медові суміши - лимон-імбирь та кориця-ваніль або звичайний мед з різнотрав’я. Завдяки вам ми маємо натхнення створювати нові подарункі та впевненні, що вони гідні бути обраними для самих близьких та найдорожчих людей у світі. На кришці пеналу розміщен логотип "Медик Ведмедик", але є можливість вибрати з інших тематичних варіантів або, навіть, замовити з власним лого або малюнком.

650 грн

Подарунковий набір Від щирого серця! (Prosecco with honey) — це 2 великих (по 250г кожна) баночки з медом, одна маленька баночка на 50г, пляшка просеко Canti та найсмачніший шоколад Meety, що запаковані в високоякісну коробку з дерева та дизайнерського картону. Завдяки вам ми маємо натхнення створювати нові подарункі та впевненні, що вони гідні бути обраними для самих близьких та найдорожчих людей у світі.

180 грн

Красивий, смачний та корисний корпоративний подарунок – це просто! Подарунковий набір Крафт святковий складається з 4 баночок меду, масою по 50 г кожна в крафтовой упаковці з святковим дизайном.

580 грн

Подарунковий набір Медові соти (Honey Comb) складається з 7 баночок кожна по 50 г меду. Види меду Ви можете повністю обрати самостійно.

380 грн

 

Для корпоративного привітання подарунковий набір Крафт Оптимальний (Optimal) — чудовий варіант. Він складається з 4 баночок смачного меду. Кожна ємкістю 250г. Упаковка виготовлена з крафт-картону. В коробці є віконця, які дозволяють бачити вміст коробки.

Вся упаковка прикрашена ілюстраціями в медовому стилі та має логотип виробника. Особливість наших подарункових наборів в тому, що Ви самі можете обрати які смаки меду будуть у подарунку

160 грн

Для корпоративного привітання подарунковий набір Крафт  — чудовий варіант. Він складається з 4 баночок смачного меду. Кожна ємкістю 50г. Упаковка виготовлена з крафт-картону.

500 грн

Подарунковий набір Сімейний — це 2 великих (по 1100г кожна) баночки з медом, що запаковані у вертикальному положенні в закритій картонній коробці з оригінальним дизайном. Це ідеальний вибір для родини, яка дбає про здоровя найдорожчих людей.

Подарункові крафтові набори

Подарункові крафтові набори з медом – відмінне рішення, яке допоможе справити чудове враження на адресата будь-якої статі і віку. Виготовляється нашою сімейною командою лімітованим тиражем.

Натуральний квітковий крем-мед з пасіки, збитий на спеціальному обладнанні з додавання ягід, горіхів та фруктів, які залишають незабутній смак. Мед збивається при низьких температурах, завдяки чому не втрачає свої корисні властивості, зате набуває нового, легкого і повітряного стану, немов ніжне медове суфле. Симпатичні баночки, наповнені чудовим ласощами найрідкісніших сортів, виглядають розкішно – мед в подарунковій упаковці можна з однаковим успіхом вручити батькам, начальнику, коханій дівчині або дитині.

Подарувати мед – означає побажати багатства, здоров'я і довголіття. Мед – потужній концентрат енергії, символ достатку и родючості, пристрасті и любові, теплоти і ніжності. Мед в подарунок – це оригінально, смачно і безумовно корисно, тому такий жест обов'язково буде гідно оцінений. Набір меду стане самим красномовним сувеніром, символом поваги, вдячності, любові.

Ми уважно ставимося до всіх запитів: великих и малих, бюджетних та преміальних.

Приклади подарунків