Ваш кошик порожній

Історія компанії і інтернет-магазина меду «Медик-Ведмедик»

Історія проекту «Медик-Ведмедик» почалася багато років тому. Наш мед народжується під дбайливими руками пасічників, що по крихті зібрали досвід дідів, плекали родинну справу та наснажувалися історією своєї землі. Ми з любов’ю та довірою ставимося до кожної бджоли, дбаємо про їхній комфорт взимку, маємо сильні сім’ї та смачний мед навесні.

Це направду унікальний мед з історією, адже ми прагнемо зробити продукт, якому немає аналогів, використовуючи власні рецепті для приготування сумішей та медового крему, оберігаючи від надлишку тепла, потверджуючи вищий ґатунок кожного сорту.

МедикВедмедик — традиційний український мед, натхненний Чернігівською землею,оповитою легендами та духом Козаччини.  Ми роками залишаємося вірні досвіду, бажанню і прагненню робити якісний продукт — мед з історією. Наші вулики можна знайти біля с. Пальчики, де раніше знаходилася пасіка Петра Прокоповича — винахідника першого вулика у світі, неподалік від с. Заньки збираємо «Величний мед» — як і постать Марії Заньковецької, надихаючої майстрині у плеяді корифеїв української сцени. «Гетьманський мед»  має сильний аромат та насичений смак, він народжується в околицях Батурина — столиці козацької України.  Шлях кожної краплини пролягає через поля та ліси великих битв та нових талантів. Чернігівщина наснажує нас бути кращими та з гордістю робити якісний український продукт! З любов’ю до меду — з любов’ю до України!