Ваш кошик порожній

Натуральний мед

110 грн

Акацієвий мед один із найвишуканіших сортів цього корисного дару природи, тонкий аромат якого нагадує про білі суцвіття, а смак чарує невимовною ніжністю.

35 грн

Це перший мед, який бджоли збирають з цвітіння фруктових дерев та акації. Він має приємний солодкий смак і жодної нотки гіркоти. Травневий мед — чудовий гостинець для любителів ласощів за вашим столом. Це найбільш ранній з усіх зібраних протягом року видів меду — містить у собі все найкраще і найцінніше, що може подарувати природа.

100 грн

Вітамінка з прополісом та пилком - це природній вітамін, адже він підвищує розумову і фізичну працездатність, зміцнює зір і пам'ять, загалом формує імунітет організму, захищаючи його від дії несприятливих факторів, зокрема радіаційної забрудненості. Спробувавши Вітамінку, Ви відкриєте для себе зовсім інший мед, який стане надійним помічником та захисником Вашого організму! 

35 грн

Мед з різнотрав'я — це особливе поєднання смаку та аромату найкращих лісових та лугових медоносів.

35 грн

Гречаний мед, на відміну від світлих сортів, містить більше заліза і білка.

35 грн

Липовий мед має надзвичайно сильний та насичений смак. Аромат дбайливо зібраного меду дуже тонкий і вишукано запашний, прозорий.

35 грн 30 грн

Кристали соняшникового меду легко тануть у роті, залишаючи після себе приємний фруктовий післясмак з кислинкою.

35 грн

Лісовий мед вважається елітним серед всіх інших видів меду, він має унікальні лікарські властивості і чудові смакові якості. Лісовим називають мед, який був отриманий з квітів рослин, що ростуть на лісових галявинах. Найчастіше це збір з горобини, липи, черемхи, глоду, чорниці, малини, ромашки і суниці. Такий мед має ефективну болезаспокійливу дію, а також має здатність припиняти перебіг запальних процесів. Нектар з лісових галявин збирається з початку липня по вересень.

 

100 грн

Стільниковий мед - це неймовірне лакомство та, в той же час, ліки, які дарують нам бджоли. Такий мед насичений пилком, віском та прополисом, він містить ряд амінокислот, мікро та макроелементі, ферменти та природні антібіотикі.

Натуральний мед

Спираючись на традиції декількох поколінь та рекомендації найвідоміших пасічників України ми виробляємо «правильний мед», зберігаючи той самий надзвичайно корисний природній склад. Наша фермерська родина пропонує Вам натуральний мед, який зібрали бджоли в екологічно чистому регіоні, без антибіотиків та інших шкідливих домішок з власної пасіки. Ми здатні забезпечити найвищий рівень якості продукту згідно стандартів України та ЄС, що підтверджується необхідними сертифікатами. Ми єдині, хто гарантує, що ваша покупка буде приємною та корисною, а якщо раптом Ви залишитеся незадоволені будь якою дрібницею — ми повернемо гроші або замінимо покупку.