Ваш кошик порожній

Натуральний мед

110 грн 100 грн

Акацієвий мед один із найвишуканіших сортів цього корисного дару природи, тонкий аромат якого нагадує про білі суцвіття, а смак чарує невимовною ніжністю.

90 грн

Гречаний мед, на відміну від світлих сортів, містить більше заліза і білка.

100 грн 90 грн

Липовий мед має надзвичайно сильний та насичений смак. Аромат дбайливо зібраного меду дуже тонкий і вишукано запашний, прозорий.

Новинка Новинка
Мед травневий, рік збору 2022
100 грн 90 грн

Це перший мед, який бджоли збирають з цвітіння фруктових дерев та акації. Він має приємний солодкий смак і жодної нотки гіркоти. Травневий мед — чудовий гостинець для любителів ласощів за вашим столом. Це найбільш ранній з усіх зібраних протягом року видів меду — містить у собі все найкраще і найцінніше, що може подарувати природа.

90 грн 70 грн

Мед з різнотрав'я — це особливе поєднання смаку та аромату найкращих лісових та лугових медоносів.

100 грн

Квітковий пилок – один із найцінніших продуктів бджільництва, адже склад цього корисного дару природи вражає своєю різноманітністю: амінокислоти, вітаміни та ферменти – загалом понад 300 мікроречовин. 

Акція Акція
Мед соняшниковий, рік збору 2021
70 грн 50 грн

Кристали соняшникового меду легко тануть у роті, залишаючи після себе приємний фруктовий післясмак з кислинкою.

Акція Акція
Мед лісовий, рік збору 2021
100 грн 75 грн

Лісовий мед вважається елітним серед всіх інших видів меду, він має унікальні лікарські властивості і чудові смакові якості. Лісовим називають мед, який був отриманий з квітів рослин, що ростуть на лісових галявинах. Найчастіше це збір з горобини, липи, черемхи, глоду, чорниці, малини, ромашки і суниці. Такий мед має ефективну болезаспокійливу дію, а також має здатність припиняти перебіг запальних процесів. Нектар з лісових галявин збирається з початку липня по вересень.

 

Натуральний мед

Спираючись на традиції декількох поколінь та рекомендації найвідоміших пасічників України ми виробляємо «правильний мед», зберігаючи той самий надзвичайно корисний природній склад. Наша фермерська родина пропонує Вам натуральний мед, який зібрали бджоли в екологічно чистому регіоні, без антибіотиків та інших шкідливих домішок з власної пасіки. Ми здатні забезпечити найвищий рівень якості продукту згідно стандартів України та ЄС, що підтверджується необхідними сертифікатами. Ми єдині, хто гарантує, що ваша покупка буде приємною та корисною, а якщо раптом Ви залишитеся незадоволені будь якою дрібницею — ми повернемо гроші або замінимо покупку.