Ваш кошик порожній
« » +

Мед акацієвий, рік збору 2022

Опис:

У травні, коли все навколо починає цвісти, білі квіти з’являються і на деревах акації. Це одні з перших нектарів, до яких прилітають бджілки після зимової “відпустки”.

Природа у цей час дуже активно розквітає, тому акацієвий мед вбирає у себе багато корисних та цілющих властивостей.

Ці властивості ми вирішили детально описати, щоб ви знали про свій улюблений мед якомога більше.

Яка консистенція акацієвого меду?

Одна з головних особливостей меду з білої акації — це те, що він рідкий. Через велику кількість фруктози він знаходиться в рідкому стані дуже довго, а кристалізуватися починає аж через рік після збору.

Який колір?

Натуральний та свіжий акацієвий мед має бути майже прозорим. А вже потім, після кристалізації, його колір стає білим.

Як акацієвий мед пахне?

Запах цього меду тонкий, приємний та солодкий. Віддає відтінками квітів та ванілі.

Як смакує?

У акацієвого меду, на відміну від інших видів, немає специфічного та гіркого присмаку. Навпаки, смак у нього ніжний, м’який та солодкий. Через це його хочеться їсти ще і ще.

Як і де акацієвий мед цвіте?

Цвітіння акацій випадає на кінець травня — початок червня, і триває від 7 до 14 днів. В цей час бджілки неодноразово бувають біля чашечок з нектаром та працюють з ранку до ночі, не зупиняючись. Якщо в цей період холодно та йдуть сильні дощі — бджілки не працюють, а нектар вимивається з квіток. Тому для хорошого врожаю погода має бути сприятливою — від 18 градусів тепла. Найбільше акацієвого меду збирають у Київській, Черкаській та Сумській областях.

Що в ньому корисного?

Корисних властивостей в акацієвому меді вдосталь. У його складі є багато важливих мінералів та вітамінів. Завдяки високому вмісту фруктози, акацієвий мед легко засвоюється організмом і підходить для дієтичного і дитячого харчування. Тому недарма його називають найкращим медом для діабетиків.

Мед акації не викликає алергії, може знімати запальні процеси та навіть лікувати різні захворювання. Він зміцнює організм, добре впливає на зір та бадьорить. Багато користі дає нервовій системі: допомагає заспокоїтися та боротися з безсонням.

Як акацієвий мед найкраще смакувати?

Натуральний акацієвий мед чудово поєднується з багатьма продуктами: він не гірчить і не перебиває смак інших страв. Завдяки своїй рідкій консистенції, чудово підходить для підсолоджування чаю, кави та інших напоїв. Ним добре заливати різні продукти, наприклад різні горішки та ягоди. Також добре смакує з м’ясом, запеченою птицею та рибою. Часто мед з акації додають у солодкі та хлібні вироби, а також до фруктових салатів. Ідеально поєднується з м’якими видами сирів, такими як: моцарела, брі, камамбер, адигейський.

Новини та рецепти, в яких згадується Мед акацієвий, рік збору 2022:

вам можуть також сподобатися: