Ваш кошик порожній

Медовi сумiшi

Медовi сумiшi

Про цілющі властивості та відмінні смакові якості меду відомо з давніх давен. Цей унікальний за своїм складом продукт завжди вважався найкращим для зміцнення імунітету, підтримання життєвих сил організму та чудовим лікувальним засобом як дорослих, так і дітей. Аналогів цьому продукту немає, саме тому мед не лише не  втратив своєї цінності в сучасному світі, але й спонукає його поціновувачів на посилення смакових та лікувальних властивостей меду.

Так, Медик Ведмедик на основі різних сортів меду та із додаванням таких продуктів як імбир, лимон, какао, кориця та інші створив унікальні медові суміші, які приємно смакують та посилюють цілющі властивості меду. Спробуйте чудові суміші Медика Ведмедика! Вони приємно здивують вас своїм неперевершеним смаком та тонким, незвичним ароматом!
 

30 грн

Найкраще поєднання! Ніжний соняшниковий мед доповнюється ароматними нотами тертого какао, поєднуючись у новий та яскравий смак, який точно не залишить Вас байдужими.

30 грн

Що може бути краще ніж імбирний чай, мед та скибочка лимону? Лише наша суміш, яка поєднує в собі одразу всі інгредієнти!

30 грн

Суміш облепіхи та лайму — а хто сказав, що корисне не може бути смачним?

30 грн

Пригадуєте запах свіжої домашньої випічки, коли Вас огортає затишок та спокій?

30 грн

Суміш волоського горіха з медом — не просто вдале смакове поєднання, але й надзвичайно корисний продукт, адже ядра горіха містять безліч вітамінів та мікроелементів.