Ваш кошик порожній

Крем-мед з сублімованою ягодою

30 грн 40 грн

Що може бути краще ніж імбирний чай, мед та скибочка лимону? Лише наша Крем мед, яка поєднує в собі одразу всі інгредієнти! Сублімовані продукти зберігають до 97% корисних властивостей, тож не гай часу - обирай!

40 грн

Крем мед з сублімованими облепіхою та лаймом — а хто сказав, що корисне не може бути смачним? За даними  міністерства сільского господарства США сублімовані продукти зберігають до 97% корисних властивостей!

40 грн

Суміш волоського горіха з медом — не просто вдале смакове поєднання, але й надзвичайно корисний продукт, адже ядра горіха містять безліч вітамінів та мікроелементів.

40 грн

Наш смачний та корисний крем мед з малиною – ідеальне частування для любителів малини! Сублімована ягода зберігає свій аромат, колір, смак та, головне, до 97% корисних властивостей! Насолоджуйтесь цим з тостами, вафлями, йогуртом, вівсянкою, з чаєм або з морозивом. З усім, що вимагає малину!

 

40 грн

Наш смачний та корисний крем мед з смородиною – ідеальне частування для любителів сбалансованого смаку! Сублімована ягода зберігає свій аромат, колір, смак та, головне, до 97% корисних властивостей! Ніжний, солодкий, трохи з кіслинкою, смак смородини та користь натурального меду. Крем мед має оксамитову гладку консистенцію, яка не розтікається та не вимагає охолодження. Насолоджуйтесь цим з тостами, вафлями, йогуртом, вівсянкою, з чаєм або з морозивом. А хто сказав, що корисне не може бути смачним?

 

 

Крем-мед з сублімованою ягодою

Про цілющі властивості та відмінні смакові якості меду відомо з давніх давен. Цей унікальний за своїм складом продукт завжди вважався найкращим для зміцнення імунітету, підтримання життєвих сил організму та чудовим лікувальним засобом як дорослих, так і дітей. Аналогів цьому продукту немає, саме тому мед не лише не  втратив своєї цінності в сучасному світі, але й спонукає його поціновувачів на посилення смакових та лікувальних властивостей меду.

Так, Медик Ведмедик на основі різних сортів меду та із додаванням таких продуктів як імбир, лимон, какао, кориця та інші створив унікальні медові суміші, які приємно смакують та посилюють цілющі властивості меду. Спробуйте чудові суміші Медика Ведмедика! Вони приємно здивують вас своїм неперевершеним смаком та тонким, незвичним ароматом!