Ваш кошик порожній

Мед з волоським горіхом

У рецепті використовується: Медова суміш з волоським горіхом 

Унікальні медові суміші від Медика Ведмедика.

Про цілющі властивості та відмінні смакові якості меду відомо з давніх давен. Цей унікальний за своїм складом продукт завжди вважався найкращим для зміцнення імунітету, підтримання життєвих сил організму та чудовим лікувальним засобом як дорослих, так і дітей. Аналогів цьому продукту немає, саме тому мед не лише не  втратив своєї цінності в сучасному світі, але й спонукає його поціновувачів на посилення смакових та лікувальних властивостей меду.

Так, Медик Ведмедик на основі різних сортів меду та із додаванням таких продуктів як імбир, лимон, какао, кориця та інші створив унікальні медові суміші, які приємно смакують та посилюють цілющі властивості меду. Спробуйте чудові суміші Медика Ведмедика! Вони приємно здивують вас своїм неперевершеним смаком та тонким, незвичним ароматом!

Енергетична цінність.

Ця суміш здатна швидко вгамувати голод та підзарядити кволий організм корисними речовинами. Мед із волоськими горіхами – це мегакорисна комбінація, яка здатна протягом декількох хвилин відновити сили та повернути бадьорість духу. Мед з горіхами відмінно поєднується не лише із випічкою, але й з фруктами або сирами. Ця суміш чудово урізноманітніть чаювання і світ не буде вже здаватися таким сумним та сірим.

 

інші Новини та рецепти: