Ваш кошик порожній

Детально про оплату i доставку

Наші умови оплати

1. Готівковий розрахунок.

Здійснюється при доставці замовлення кур'єром магазину. На даний момент ця послуга доступна тільки у Києві.

2. Безготівковий розрахунок.

На карту Приватбанку.

2.1. Оплата у відділенні Приватбанку шляхом поповнення картки через платіжний термінал. Розташування терміналів для оплати можна уточнити на сайті Приватбанку. Після успішного поповнення через термінал Приватбанку, вишліть копію квитанції менеджеру магазину.

2.2. Оплата на сайті Приватбанку шляхом перерахування з допомогою карт Visa / Master Card. Після здійснення успішної оплати, вишліть менеджеру магазину інформацію про дату, час і суму транзакції.

 

Наші умови доставки

1. Доставка по Києву до дверей (100 гривень).

Доставка здійснюється на наступний день або в наступні дати (за домовленістю). Прийом замовлень здійснюється через сайт і обробляється в найкоротший термін.

2. Доставка по регіонам України компанією Нова пошта

Доставка здійснюється за адресами відділень  Нової пошти. У разі незнання адреси конкретного представництва, менеджер магазину допоможе Вам підібрати найбільш зручне для вас відділення. Також ви можете вказати конкретне відділення пошти в коментарях до замовлення або повідомити його менеджеру магазину при уточненні замовлення. Оплата за доставку здійснюється при отриманні замовлення за тарифами Нової пошти.

3. Безкоштовна доставка по регіонам України та по Києву компанією Нова пошта

Всі замовлення вартістю понад 700 грн. доставляються безкоштовно на відділення Нової Пошти!

 

З усіх питань щодо роботи магазину пишіть нам або на адресу med.vedmedyk@gmail.com